Jdi na obsah Jdi na menu

Podpořte klip v ESU

2. 2. 2008

ObrazekWanastowské dílo bylo premiérově nasazeno do první televizní hitparády a vy máte možnost rozhodnout o tom, jak bude video "Kdo se bojí nesmí do nebe" úspěšné. Klip opět můžete podpořit zavoláním či zasláním sms - podrobnosti v článku.

 

 

Hlasování probíhá od vysílání daného klipu (i během rekapitulace) až po druhý den (neděli) do 16. hodiny. Soutěžní hlas pro Wanasťáky můžete poslat dvěma způsoby. Buď zavoláním na 908 090 910, kde po vyžádání stisknete pořadové číslo klipu, tedy v tomto případě č. 4. Druhou variantou je poslání sms ve tvaru: ESO 4 na číslo 906 06 09. Jeden telefonát nebo SMS zpráva = 1 bod. Z jednoho telefonního čísla lze každému klipu zaslat maximálně 5 hlasů přes SMS a 5x zavolat. Cena hovoru: 6,80 Kč. Cena SMS: 9,- Kč

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Admin - Info

9. 2. 2008 12:16

Ahoj, koukal jsem do pravidel a nic konkrétního nenašel, takže nevím. Je tam zmínka, že to spadá pod společnost Erika a.s., jenž sdružuje hlasování pro všechny operátory, jenže nevím, zda-li i přes hranice. :) Jedině to můžeš zkus třeba tím zavoláním na daný číslo u klipu... pokud se ti ozve, že jsi v ESU, tak to půjde. :)

Kristýna - Hlasovanie zo SR

6. 2. 2008 8:14

Ahojte, chcem sa spýtať, je možné posielať sms aj zo SR?